Rum je celosvetový fenomén, okolo ktorého sa viaže množstvo príbehov, legiend a zaujímavých informácií. Tak ako nadchol nás, musel ulahodiť aj vám (inak by ste tieto riadky nečítali 🙂 ). Cieľom našich aktivít je priblížiť vám všetko čo sa rumu týka.

U nás to začalo nadšením. Nadšením, sprevádzaným explóziou chuti potom, ako prvé kvapky, zapadli do chuťových pohárikov našich mlsných jazíčkov. Ak ste ešte nepočuli o termíne láska na prvý dúšok, je pravdepodobné, že s kvalitným rumom sa vám to podarí.

Ak sú pre vás nové informácie o rume zábavou, odporúčame vám preštudovať náš blog. Nájdete v ňom zaujímavé články o rume, ako si ho vychutnať na plno a aké účinky má rum na ľudské telo. Hrdo natáčame video recenzie o značkách, ktoré nám chutia. Ak chcete ostať informovaný, pridajte sa do nášho rumového klubu, z ktorého plynie hneď niekoľko výhod.

clifton estate rum, karibik, carribean
Rum zosobňuje nádherné pláže Karibského mora

Prečo prísť na našu rumovú degustáciu?

Náš tím nadšených profesionálov je pripravený zdieľať nadobudnuté informácie, zaujímavé pikošky a legendárne príbehy. Naučíme vás ako degustovať, načo si dávať pozor pri pití a pomôžeme vám spoznať seba samého prostredníctvom rumu. Áno, aj také pitie rumu vie o človeku veľa povedať.

Ako sa hovorí 100 ľudí, 100 chutí. Nie je tomu inak ani pri rume. Preto na každú degustáciu starostlivo vyberáme rôzne rumové profily tak, aby sme dokázali poňať čo najširšie množstvo vôní a chutí.

Účasťou na rumovej degustácii získate možnosť získať a zároveň otestovať nadobudnuté vedomosti. Tí najšikovnejší, zábavnou formou premenia spomínané informácie do formy kvapalnej a prudko piteľnej.

Súčasťou každej rumovej degustácie je súťažný kvíz, ktorý spravidla pozostáva z 10 otázok. Všetky odpovede zaznejú vo výklade rumového špecialistu. Je na vás, či si budete kľúčové informácie zapisovať do vašich degustačných brožúrok, alebo si ich budete pamätať. Na záver to môžete byť práve vy, kto sa ocitne v absolútnom finále a zabojuje o ceny v podobe fľašiek kvalitného rumu.

rumova degustacia s piratmi, pirati a rum
Degustácia na ktorej nás prepadli miestny piráti.

Najdôležitejším faktorom účasti na našej rumovej degustácii ostáva fakt, že dostanete príležitosť vypnúť. Odreagovať sa od starostí, ktoré prinášajú všedné dni a zrelaxovať v príjemnej spoločnosti ďalších rumových nadšencov. Ku každej degustácii pripravíme v spolupráci s prevádzkou, kde sa degustácia koná špeciálne menu. Kuchári, týmto spôsobom odprezentujú koncept reštaurácie a tie najlepšie jedlá. Vy sa usadíte, objednáte, ochutnáte a pochválite 🙂

Ak máte záujem zúčastniť sa našej degustácie pozrite si najbližšie termíny. V prípade požiadavky o zorganizovanie súkromnej degustácie v rámci oslavy, svadby, team buildingu alebo vianočného večierku prejdite do sekcie súkromné degustácie.

Tešíme sa na spoločné zoznámenie!