Neviete čo vymyslieť pre kolegov v rámci firemnej akcie, narodeninového prekvapenia pre priateľov alebo vianočného večierku? Radi by ste zaujali svojich kolegov, zamestnancov alebo kamarátov? Súkromná rumová degustácia môže byť tým pravým, orechovým.

Večierok, alebo firemný team building inak

Náš školený personál, spolu so skúseným rumeliérom zabezpečí zábavný večer plný zaujímavostí zo sveta rumov. Okrem teoretickej časti sa naše degustácie vyznačujú kombináciami rumu a rôznych pochutín. Naši hostia sa týmto spôsobom inšpirujú ako zaujať svojich hostí u seba doma. Pridanou hodnotou každej súkromnej, rumovej degustácie, je súťažná časť. Blind tasting, alebo vedomostný kvíz rozhodne o tom, kto si z večera odniesol najviac poznatkov a vedomostí.


Súkromná degustácia na mieru pre väčšie aj menšie skupiny

Riadená degustácia
Počet ľudí:
5-60
Doba trvania: 45 – 90 minút
Počet rumov: 4-8 (odporúčame 6 vzoriek)
Popis: Riadená degustácia je vhodná pre menšie až stredne veľké skupiny z dôvodu detailnejšej teoretickej časti. Dbáme na prezentáciu každého rumu s dôrazom na históriu, legendy a výrobný proces. Riadená degustácia má vopred určenú postupnosť vzoriek, ktoré podľa chuti navrhne náš rumeliér. Všetci degustujeme spolu pozvolným tempom. Zúčastnení si môžu zapisovať poznámky, ktoré neskôr môžu využiť pri slepom ochutnávaní, alebo vedomostnom kvíze.

Neriadená degustácia
Počet ľudí:
50-500
Doba trvania: Individuálne 60 minút – 6 hodín
Počet rumov: 4-8
Popis: Náš rumeliér sa so svojimi asistentkami rozloží na vopred určenom mieste. Rozloží si všetky vzorky a ľudia postupne chodia a vyberajú si, ktorý rum by radi ochutnali. V prípade záujmu náš personál povie o rume niečo viac. Zúčastnený si rum vypije podľa vlastného tempa a keď bude chcieť príde znova a ochutná ten istý, alebo iný rum. Neriadená degustácia je práve z dôvodu väčšej voľnosti a menšej náročnosti na organizáciu všetkých zúčastnených vhodná pre väčší počet ľudí.

V závislosti od typu degustácie vieme byť nápomocný aj so zabezpečením:

  • prenájmu priestoru
  • fotografa
  • DJa
  • moderátora
  • kompletné technické zabezpečenia (zvuk, premietanie)

V prípade záujmu o cenovú ponuku súkromnej degustácie nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom kontaktného formuláru nižšie, poprípade zavolajte na telefónne číslo 0910 578 448. Dokážeme vyjsť v ústrety menším, stredne veľkým, ale aj veľkým firmám. S nami má každý vianočný večierok, team building, oslava alebo dokonca svadba poriadne grády.

Radi by ste sa pozreli ako taká degustácia vyzerá? Pozrite si plánované degustácie a nájdite degustáciu vo vašom okolí.

    Tešíme sa na Vás a vašich hostí!